в  навчальних закладах міста  відзначали День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2017 15:30

З метою утвердження у свідомості учнівської молоді ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні  події, що відбувалися в нашій державі у листопаді 2013 р. - лютому 2014 р. а також вшанування мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і  свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського  вибору, 21 листопада 2017 року в  навчальних закладах міста  відзначали День Гідності та Свободи.

На виховних заходах, тематичних уроках, флеш мобах вшановували подвиг Героїв Небесної Сотні, а учасники Майдану, їх родини з болем згадували ті  трагічні події. Усі заходи завершувалися словами: Вічна слава  Героям Небесної Сотні! Слава Україні! Героям слава!