100-річчя Української гімназії ім. Івана Стешенка в Кременці

Дата: 10.11.2018 15:10

Цими вихідними у Кременці відзначають ще одну велику науково-освітню подію – 100-річчя з дня заснування Української гімназії ім. Івана Стешенка. Такий важливий захід не міг оминути свою увагою й міський голова Кременця Олексій Ковальчук, адже до міста на урочистості з’їхалися науковці та освітяни з усієї країни. Це одна із визначних освітньо-культурних подій останніх місяців і навіть 2018 року.

У програмі заходів приурочених до 100-річчя відкриття Української гімназії імені Івана Стешенка у м. Кременець також відбулися Всеукраїнські наукові читання «Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття». У просторій читальній залі Кременецької КОГПА ім. Тараса Шевченка звучали доповіді поважних столичних науковців, дослідження колег. До Кременецької педагогічної академії приїхав директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України Микола Жулинський. Важким був початок національної школи в Кременці, але славні традиції сучасники шанують і примножують.