Власники споруд повинні подбати про благоустрій

Дата: 23.02.2018 15:09

Найближчими днями прогнозується погіршення погодних умов. Як раніше повідомляла Кременецька міська рада у місті існує проблема із нависанням боруль, які загрожують безпеці кременчан. Кременецька міська рада звертається до власників домоволодінь та підприємців із проханням подбати про ліквідацію крижаних наростів із домівок, крамниць та інших споруд, які знаходяться у різних формах власності.

Нагадаємо, що згідно із п. 6.23 «Правил благоустрою» при снігопадах і ожеледиці суб'єкти у сфері благоустрою зобов'язані на територіях прибирання очищати тротуари від снігу та льоду та посипати піском. Своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від снігових нашарувань, льоду (льодяних наростів, бурульок) із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайним прибиранням скинутого снігу та льоду).