Відбулося засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради

Дата: 18.01.2018 15:00

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 63  від  18 січня  2018 року

1

Про затвердження ветхого та аварійного фонду.

943

2

Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2018 рік.

944

3

Про відмову у наданні дозволу Кременецькому міськрайонному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області на реалізацію житлового будинку з надвірними будівлями, що належить Вільській Майї Миколаївні, де зареєстровані діти: Вільська Кароліна Сергіївна, Бойчук Дмитро Всеволодович, Бойчук Ангеліна Всеволодівна, Бойчук Віолета Всеволодівна.

945

4

Про призначення опікуном Простопчук Антоніну Миколаївну.

946

5

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Боднарчук Антоніну Валентинівну.

947

6

Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою.

948

7

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 942 від 27.12.2017 «Про розгляд звернення гр. Хаідбаєвої Вікторії Петрівни».

Перенесено на доопрацювання

8

Про розгляд звернення гр. Хаідбаєвої Вікторії Петрівни.

Перенесено на доопрацювання

9

Про розгляд звернення гр. Чуби   В.В. та Федорович О.В.

949

10

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського  бюджету на 2018 рік.

950

11

Про визнання рішення виконавчого комітету № 884 від 23.11.2017 року, таким, що втратило чинність.

951

12

Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.

952

13

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

953

14

Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець, які опинилися у складних життєвих обставинах.

954

15

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

955

16

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

956

17

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО – жителям м. Кременець.

957

18

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

958

Міський голова                                                                      О.А. КОВАЛЬЧУК