Дата: 02.03.2018 14:59

Сьогодні об 11.00 год. відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання,  згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 65  від  02 березня  2018 року

1

Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2018 рік.

991

2

Про погодження проекту рішення «Про встановлення економічно-обгрунтованих тарифів по перевезенню громадян в міському пасажирському транспорті загального користування у м. Кременець Тернопільської області».

992

3

Про погодження проекту рішення «Про коригування тарифів на послуги з вивезення та знешкодження ТПВ у м. Кременець, Тернопільської області».

Перенесено на доопрацювання

4

Про надання дозволу на перерахування кошторису робочого проекту на «Капітальний ремонт Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 у м. Кременець по вул. Замковій, 41 (заміна вікон та утеплення фасадів).

993

5

Про затвердження розпорядження міського голови від 15 лютого 2018 року № 37-ОД « Про затвердження плану дій на 2018-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку в м. Кременець».

994

6

Про харчування дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах за рахунок коштів місцевого бюджету.

995

7

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Солодовніка Ігоря Сергійовича.

996

8

Про надання дозволу на укладення договору дарування ½ частини квартири на ім’я малолітнього Трофімчука Максима Віталійовича.

997

9

Про розгляд звернення гр. Радченко С.В. та гр. Гудзіновського О.В.

998

10

Про розгляд звернення гр. Тарківської О.В.

999

11

Про розгляд звернення гр. Колеснік О.А. та гр. Смакоуз М.О.

1000

12

Про розгляд звернення гр. Трачука І.В., гр. Трачук І.І., гр. Трачука О.І.

1001

13

Про зарахування на позачерговий квартирний облік гр. Рожелюка С.І.

1002

14

Про зарахування на позачерговий квартирний облік гр. Костюка П.П.

1003

15

Про зняття статусу службового з житла по вул. Л.Визволителів, 33/95, м. Кременець.

1004

16

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

1005

17

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

1006

18

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

1007

19

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

1008

20

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

1009

Міський голова                                                                      О.А. КОВАЛЬЧУК