Служба у справах дітей інформує:                   Акція «16 днів проти насильства»

Дата: 29.11.2017 14:13

Міжнародна спільнота щорічно проводить акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

У цей період (з 25 листопада по 10 грудня) входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі, 9 грудня - міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
          Україна приєдналася до акції “16 днів проти насильства” у 2001 році. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур.
           Така активність  спільноти зумовлена актуальністю проблеми подолання насильства в нашій державі, пошуку в громадах та владних структурах  оптимального механізму реагування, як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.
            Мета акції -  привернення увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, запобігання і попередження насилля в дитячому, підлітковому, молодіжному середовищі.
          У м. Кременець цьогорічні заходи акції «16 днів проти насильства»  відбуватимуться з 24 листопада по 10 грудня в яких активну участь візьмуть структурні підрозділи  Кременецької міської ради: служба у справах дітей, відділ освіти, відділ у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту, відділ культури та туризму, районний центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також за участі Кременецького відділу національної поліції.
          Розпорядженням міського голови від 21 листопада 2017 року №238-од затверджений План заходів щодо проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у нашому місті.

Додаток №1
                                                                                          до розпорядження голови
                                                                                          від 21 листопада №238-од

Місце проведення заходу

Дата проведення

Відповідальна особа

1.

Проведення наради структурних підрозділів щодо заходів акції «16 днів проти насильства»

Служба у справах дітей Кременецької міської ради

02.11.2017

Бесяда Н.Ф.

2.

Кущовий семінар «Порядок взаємодії структурних підрозділів у роботі з профілактики насильства»

Працівники структурних підрозділів (Кременець, Ланівці, Шумськ)

листопад

Служба у справах дітей ОДА

Бесяда Н.Ф.

3.

Дні правових знань.
Профілактика насильства, правопорушень, впливу шкідливих звичок на поведінку людини.

Навчально-виховні заклади міста

грудня

Щербатюк Н.Ю.
Міщук Р.В. (за погодженням)