У Кременці відбулося відкриття дводенної наукової конференції "Кременецькі читання з історії Волині"

Дата: 28.09.2017 12:54

28 вересня у приміщенні бібліотеки Кременецької педагогічної академії відбулося відкриття дводенної наукової конференції "Кременецькі читання з історії Волині", організованої Кременецько-Почаївським державним історико-архітектурним заповідником, яка зібрала кандидатів, докторів наук, професорів із Національного університету "Острозька академія", Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, Інституту історії України НАН України, Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки та ін. Від імені керівництва міста гостей привітав перший заступник міського голови Микола Матвіюк, який зазначив важливість проведення такого заходу саме у Кременці.