Прогноз погоди

Дата: 24.11.2017 12:50

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди:

Штормове попередження про небезпечні гідрометеорологічні явища (НЯ):

Область, місто: До кінця доби 24 листопада та вночі і вранці 25 листопада збережеться

туман видимістю 200 – 500 м.

На добу з 20 год.  «24» листопада   до 20 год. «25» листопада:

По Тернопільській області: Хмарно з проясненнями. Без опадів. Вночі та вранці туман. Вітер південно-східний, вночі 3 – 8 м/с, вдень 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень 4 – 9° тепла.

Медико-метеорологічна ситуація 2-го типу

По місту Кременець: Хмарно з проясненнями. Без опадів. Вночі та вранці туман. Вітер південно-східний, вночі 3 – 8 м/с, вдень 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 0 – 2° тепла, вдень        4 – 6° тепла.

Видимість в тумані 200 – 500 м.

Прогноз погоди на  26 – 27 листопада:

26 листопада: Хмарно. Вночі без істотних опадів, вранці та вдень часом дощ.Вночі та вранці місцями туман. Вітер вночі південно-західний  3 – 8 м/с, вдень північно-західний,  9 – 14 м/с. Температура повітря впродовж доби 2 – 7° тепла.

27 листопада: Хмарно з проясненнями. Вночі по всій території, вдень місцями  дощ з переходом у мокрий сніг. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер північний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі від 3° морозу до 2о тепла, вдень  0 – 5о тепла.

Консультативний прогноз Львівського РЦГМ на  28 – 29 листопада 2017 року:

Переважно без опадів. Температура повітря вночі 0 – 5° морозу, вдень 1 – 6° тепла.

Начальник відділу цивільного захисту населення                                                         Ю.Я. ЛАНОВЕЦЬКИЙ