Зустріч у Пенсійному фонді

Дата: 27.03.2018 12:44

У рамках співпраці з громадськими організаціями 26 березня 2018 року начальником Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Маринюком Олександром Сергійовичем та заступником начальника Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Дубчаком Богданом Івановичем проведено робочу зустріч з головою районної спілки «Союз Чорнобиль-Україна» Туницьким Віктором Миколайовичем.

Під час зустрічі було розглянуто питання змін до законодавства в пенсійному забезпеченні громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, зокрема обговорено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII, яким внесено зміни до  абзацу першого частини першої статті 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Адміністрація об’єднаного управління