ШАНОВНІ КРЕМЕНЧАНИ! ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Дата: 10.10.2017 11:53

ШАНОВНІ КРЕМЕНЧАНИ!

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

По м. Кременець: Хмарно з проясненнями. Вдень місцями невеликі дощі. Вітер південно – західний, 7 – 12 м/с, вранці та вдень місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі 0 – 5* тепла, вдень 9 – 14* тепла.

Прогноз погоди на 11 – 12 жовтня:

11 жовтня: Хмарна погода. Часом дощ. Вітер південно – західний, 7 – 12 м/с, вдень місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі 2 – 7* тепла, вдень 9 – 14 тепла.

12 жовтня: Хмарна погода з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер західний, 7 – 12 м/с, вдень місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі 4 – 9* тепла, вдень 12 – 17* тепла.

Консультативний прогноз на 13 – 14 жовтня:

Вітряно. 13 жовтня невеликі дощі. 14 жовтня без істотних опадів. Температура повітря 13 жовтня вночі 4 – 9* тепла, вдень 9 – 14* тепла; 14 жовтня вночі 1 – 6* тепла, вдень 7 -12* тепла.

Прогноз погоди підготовлений за даними Львівського ЦГМ та Українського Гідрометцентру.

Начальник відділу цивільного

захисту населення                                                             Ю.Я. ЛАНОВЕЦЬКИЙ