Про підсумки роботи Кременецького ОУ ПФУ в 2017 році

Дата: 23.02.2018 11:43

«Про підсумки  роботи   Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області   у  2017  році» - з таким питанням виступив на засіданні колегії Кременецької районної державної адміністрації, яка відбулась 22.02.2017, заступник  начальника об’єднаного управління Дубчак Б.І.

У своїй доповіді він зупинився на основних пріоритетах діяльності об’єднаного управління, досягненнях у роботі та проблемних питаннях. Відмічено, що протягом звітного року забезпечено своєчасну та безперебійну виплату коштів пенсіонерам усіх категорій. Поряд з тим, перший заступник голови райдержадміністрації Козубський В.П. відмітив, що необхідно більш ширше застосовувати виїзні прийоми громадян у населених пунктах району та зустрічі з населенням за місцем проживання.

Адміністрація Кременецького ОУ ПФУ