Сприяння у зайнятості населення

Дата: 12.03.2018 11:35

Днями розпочала свою роботу  дистанційна площадка у Лопушненській територіальній громаді. У роботі даного заходу взяли участь начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кременецького районного центру зайнятості Оксана Брик, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Віталій Скакальський,  директор місцевого центру  вторинної безоплатної правової допомоги Валентина Вербицька, начальник Кременецького відділу обслуговування громадян Кременецького об’єднаного управління  Пенсійного Фонду України Тернопільської області Людмила Палій, голова громади Олександр Стецюк, роботодавці, які ведуть діяльність на території громади.
 Фахівці відділу ознайомили роботодавців з послугами служби зайнятості, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, компенсації  ЄСВ, проходження навчання. Також відповіли на запитання роботодавців щодо працевлаштування  згідно договорів цивільно-правового характеру, проходження практики студентів  на робочих місцях.
  Сторони узгодили шляхи подальшої співпраці щодо організації громадських робіт у поточному році.
 Центр зайнятості готовий сприяти у вирішенні питань зайнятості мешканців громади.