Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради

Дата: 03.11.2017 11:09

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від   02 листопада  2017 року                                                  № 224 –ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 07 листопада  2017 року об  11.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1. Про схвалення інформації  про хід виконання  міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець на 2017 рік та основні напрями розвитку на 2018-2019 роки.

Інформує: нач. економічного відділу Стецюк А.С.

2. Про схвалення міської Програми впровадження Української Хартії вільної людини у навчальних закладах м. Кременець на 2018-2020 роки.

Інформує: нач. відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

3. Про схвалення Програми оборонної, мобілізаційної, агітаційної роботи та призову на строкову службу, військову службу та призов осіб  офіцерського складу,  військову службу за контрактом та реалізації мобілізаційних заходів і оповіщення на 2018-2019 роки.

Інформує: нач. мобілізаційного відділу Лановецький Ю.Я.

4. Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради № 857 від   23.12.2016 року «Про затвердження міської цільової соціальної Програми підтримки сім’ї, молоді та протидії домашньому насильству на 2017-2020 роки».

Інформує: нач. відділу молоді та спорту Станіславенко А.В.

5. Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради № 858 від   23.12.2016 року «Про затвердження міської цільової соціальної Програми підтримки фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки».

Інформує: нач. відділу молоді та спорту Станіславенко А.В.

6. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року.

Інформує: нач. фін управління Тімахова Н.Ю.

7. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2017 рік.

Інформує: нач. фін управління Тімахова Н.Ю.

8. Про   утворення   комітету   забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп   населення   до   об’єктів   соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Інформує: заст. міського голови Риндич Я.В.

9. Про розгляд звернення гр. Жигайло Світлани Романівни.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

10. Про розгляд звернення гр. Пуховської Валентини Хомівни.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

11. Про недоцільність влаштування дітей до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

12. Про визнання місця проживання малолітнього Грицюка Андрія Сергійовича.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

13. Про доцільність влаштування  до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Підгурського Микити Романовича.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

14. Про доцільність влаштування  до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Сохацького Луки Віталійовича.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

15. Про доцільність влаштування  до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Сентіщевої Вікторії Олександрівни, Сентіщева Владислава Олександровича, Сентіщевої Анастасії Олександрівни.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

16. Про доцільність влаштування  до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Прокопчука Євгенія Олеговича.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

17. Про доцільність влаштування  до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Магери Катерини Валеріївни.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

18. Про доцільність влаштування  до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Коднєвої Валерії Дмитрівни.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

19. Про доцільність влаштування  до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Вербицької Вероніки Вікторівни.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

20. Про доцільність влаштування  до Кременецької загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Бабюка Максима Сергійовича.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

21. Про надання Серединському Петру Антоновичу та Серединській Раїсі Іванівні дозволу на дарування будинку.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

22. Про надання Байлу Євгенію Петровичу дозволу на дарування квартири.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

23. Про відмову у наданні Роман Людмилі Василівні дозволу на супровід її малолітньої дочки Нечипорук Марії Ярославівни за межі України.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

24. Про доцільність влаштування до Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Стрілецького Василя Леонідовича.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

25. Про затвердження висновку органу опіки і піклування.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

26.  Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

27. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

28. Про надання одноразової матеріальної допомоги Кременецькій територіальній первинній організації українського товариства сліпих.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                               О.А.КОВАЛЬЧУК

Собчук  І.В.