Роботу комунальників відзначили напередодні свята (фоторепортаж)

Дата: 16.03.2018 10:49

Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства щирі вітання отримали фахівці комунальної сфери міста. У КП «Міськводгосп», «Кременецьблагоустрій», «Кременецька оселя» завітав міський голова Олексій Ковальчук разом зі своїми заступниками Миколою Матвіюком та Володимиром Шевчуком.

Роботу комунальників у місті важко переоцінити. Від неї залежить те, яке обличчя матиме місто перед кременчанами, а надто гостями, яких приїздить до туристичного Кременця надзвичайно багато, наскільки зручним буде ведення господарства містянам.

Кращих працівників нагородили подяками та грамотами. Олексій Ковальчук відзначив також роботу очільників згаданих підприємств, адже вони змогли згуртувати навколо себе дружні, працьовиті колективи, котрі спільно працюють для комфорту та зручності кременчан.