ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ !

Дата: 06.12.2017 10:31

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ !

В Україні створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій на базі держпідприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Фахівці цього центру перевірили реквізити персональних даних усіх отримувачів житлових субсидій. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, чиї персональні дані не відповідають вимогам законодавства можуть залишитись без субсидій.

Додатково повідомляємо, що субсидія обчислюється виходячи з доходів нарахованих особам, які досягли 14-річного віку. Тому для призначення в програмному режимі необхідно дані – паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідн. код) – всіх зареєстрованих у житловому будинку осіб. Отже, для дітей, яким виповнилося 14 років, потрібно виробляти паспорт і код, та нові дані подавати до управління.

Згідно з ч.2 статті 21 закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Батьки, покваптеся виробити дітям віком від 14 років документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають донести ПАСПОРТНІ ДАНІ та ідентифікаційний код  у місцевий відділ субсидій. За відсутності таких даних надання житлової субсидії  Вам заблокують.