Про скликання чергової тридцять другої сесії Кременецької міської ради

Дата: 11.12.2017 10:29

КРЕМЕНЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04 грудня 2017 року                                                               №250-ОД

Про скликання чергової

тридцять другої сесії

Кременецької міської ради

VІІ скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1. Скликати тридцять другу сесію міської ради VІІ скликання 12 грудня 2017 року о 10.00 год. в сесійній залі Кременецької міської ради за адресою вул.Шевченка, 67.

2. На розгляд ради винести такі питання:

1. Про План діяльності з підготовки регуляторних актів Кременецької міської ради на 2018 рік.

Доповідає: начальник юридичного відділу Тартак О.С.

2. Про затвердження «Програми  соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець на 2018 рік».

Доповідає:  начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності міської ради Стецюк А.С.

3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №852 від 23 грудня 2016 року «Про затвердження міської Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2017 рік».

Доповідає: начальник  управління праці та соціального захисту населення Литвиненко Б.В.

4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №853 від 23 грудня 2016 року «Про затвердження міської Програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2017-2019 роки».

Доповідає: начальник управління праці та соціального захисту населення Литвиненко Б.В.

5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №849 від 23 грудня 2016 року «Про затвердження міської Програми соціальної підтримки людей похилого віку «Допомога» на 2017 рік».

6. Про затвердження міської Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2018 рік».

7. Про внесення змін до рішення сесії №856 від 23 грудня 2016 року «Про затвердження міської Програми «Культурно-мистецьке життя на 2017 рік».

Доповідає: начальник відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

8. Про внесення змін до штатного розпису муніципального духового оркестру «Кременець».

Доповідає: начальник  відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

9. Про затвердження міської Програми «Культурно-мистецьке життя на 2018 рік».

Доповідає: начальник відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

10. Про затвердження Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території м.Кременець, Кременецького району. Тернопільської області на 2018 рік.

Доповідає: начальник відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Лановецький Ю.Я.

11.  Про затвердження середньої вартості харчування одного вихованця в день у закладах дошкільної освіти та одного учня у закладах загальної середньої освіти м.Кременець на 2018 рік.

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

12. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №868 від 23 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».

Доповідає: начальник  фінансового управління Тімахова Н.Ю.

13.  Про розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ та організацій.

Доповідають: керівники відділів виконавчих органів міської ради.

18. Різне.

3. Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової тридцять другої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради : фінансовому управлінню (Тімахова Н.Ю.), юридичному відділу (Тартак О.С.), відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності міської ради (Стецюк А.С.), управлінню праці та соціального захисту населення (Литвиненко Б.В.), відділу культури і туризму (Бобровська Г.В.), відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи (Лановецький Ю.Я.),  відділу освіти (Щербатюк Н.Ю.) своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                               О.А.КОВАЛЬЧУК