День Пенсійного фонду в селі Старий Тараж

Дата: 28.11.2017 09:46

День Пенсійного фонду в селі Старий Тараж

Начальником Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Маринюком Олександром Сергійовичем та заступником начальника Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Дубчаком Богданом Івановичем 24 листопада 2017 року проведено “ День Пенсійного фонду ” в с. Ст. Тараж.

Було прийнято 12 мешканців с.Ст.Тараж та навколишніх сіл, яким було надано роз’яснення щодо останніх змін у пенсійному законодавстві. Зокрема про умови призначення пенсій за вислугу років та пільгових пенсій за роботу у шкідливих умовах. Особливу увагу приділено питанню легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Адміністрація об’єднаного управління