Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей   Кременецької міської ради

Дата: 03.05.2018 09:37

?

Провів засідання перший заступник міського голови М.М. Матвіюк.
           У засіданні взяли участь  керівники структурних підрозділів  міської ради:   відділу освіти, соціального захисту населення, служби у справах дітей, юридичного відділу, у справах сім’ї, молоді та спорту, районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді,  Кременецького відділу поліції  ГУНП в Тернопільській області.  ГУНП в Тернопільській області.  На засідання комісії запрошена методист відділу освіти Кременецької міської ради, психолог Шевчук Лариса Феофанівна.
           На порядок денний було винесено 9 питань, з них:  про надання дозволу на укладення договору дарування; про доцільність/ недоцільність позбавлення батьківських прав  громадян; про надання висновку про доцільність/недоцільність повернення дитини; збереження майна, право власності на яке або право користування яким мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; утримання і виховання дітей у сім’ях прийомних батьків і виконання покладених на них обов’язків за підсумками 2017 року.

Доповідали:  головний спеціаліст-юрисконсульт служби у справах дітей Данилюк М.М.,  начальник служби у справах дітей  Кременецької міської ради  Бесяда Н.Ф.
                    Запропоновані питання, були обговорені членами комісії з питань захисту прав дітей Кременецької міської ради.   За результатами засідання складений протокол та прийняті відповідні рішення.