започаткування Пластового руху на Кременеччині

Дата: 01.02.2018 09:34

Вчора, 31 січня 2018 року в Кременецькій НВК І-ІІІ ст. ЗОШ № 5 м. Кременець,

за участю Голови Тернопільської пластової округи Назара Яворського, його заступника Василя Кузика, Капелана Тернопільського Пласту о. Ярослава Шевчука, Кременецького міського голови Олексія Ковальчука, першого заступника Кременецького міського голови Миколи Матвіюка, директора ТОВ "Інформаційний центр "Діалог" Вікторії Іваницької, директора Кременецького медичного училища ім. Арсена Річинського Петра Мазура, директора НВК І-ІІІ ст. ЗОШ №5 Андрія Смаглюка, директора Кременецького краєзнавчого музею Анрія Левчука, а також представників ПЛАСТУ м. Шумськ, учнівського та педагогічного колективу  НВК І-ІІІ ст. ЗОШ № 5 відбулася Презентація "ПЛАСТ Кременеччини". З часу Незалежності України це Перший офіційний захід започаткування Пластового руху на Кременеччині. Захід, на який Кременеччина чекала майже 27 років!