ПРО РОЗРОБКУ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА КРЕМЕНЕЦЬ НА 2018 РІК

Дата: 24.10.2017 09:33

Шановні кременчани!

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України» Кременецькою міською радою та її виконавчими органами розпочата розробка проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку нашого міста на 2018 рік (далі – Програма).

Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець - документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку міста на наступний рік, формуючий комплексну систему заходів, спрямованих на вирішення міських проблем, розв’язання яких потребує координації спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадськості.

Заходи, що будуть передбачені Програмою, фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, місцевого бюджету, інвесторів, а також коштів державного бюджету, які спрямовуються на реалізацію заходів державних цільових програм.

Просимо громадськість долучитися до розробки проекту Програми!

Для врахування Вашої думки просимо надсилати свої пропозиції до заходів з реалізації  Програми до 01.11.2017 року  відділу  економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Кременецької міської ради у друкованому вигляді на електронну пошту: officekremrada@ukr.net