Обласний конкус "Творчість юних-2018"

Дата: 04.04.2018 09:22

Відповідно до плану роботи управління культури обласної державної адміністрації  на  2018 рік,  затвердженого  наказом  управління  культури обласної  державної  адміністрації  від  26 грудня 2017 року  № 161,з метою виявлення перспективних у професійному відношенні учнів, активізації творчої роботи викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, 28 березня 2018 року відбувся щорічний обласний конкурс «Творчість юних -  2018» та олімпіада з рисунку і живопису

Це один з найголовніших учнівських професійних музичних заходів Тернопільської області ,який щороку весною збирає і виявляє найобдарованіших  дітей Тернопільщини! Та щоб потрапити на нього, кожен учасник повинен попередньо пройти відбіркові тури у своєму місті, що уможливлює участь лише найсильніших! Кременецька школа мистецтв ім. М.Вериківського в рамках підготовки до конкурсу також провела відбіркові тури. Кожен виконавець  підготував  складну індивідуальну художню програму з кількох творів, які  зі своїми  викладачами  детально вивчали  і шліфували протягом багатьох місяців.

Конкурс «Творчість юних -  2018» та олімпіада з рисунку і живопису прийняв 56 шкіл естетичного  виховання.  Учасники конкурсу мали можливість поділитись новим досвідом і  послухати музику найрізноманітніших жанрів і стилів – класичного, народного, джазового та естрадного. Учні нашої школи мистецтв чудово виступили і з гордістю представили міську і районну громаду. За результатами  журі отримали високі результати:  ІІ місце (10 балів) – Березовський Вільям (віолончель)            /викладач Д’ячук Р.О./концертмейстер Остапчук В.А., ІІ місце ( 10 балів)- Мазурчук Софія (домра)/викладач Іванюк Л.Р., ІІ місце ( 10 балів)-Іващук Юліана (домра)  концертмейстер Ковальчук Л.Ю., ІІІ місце (9 балів) – Русакова Тетяна (ф-но) / викладач Оболончик К.П., ІІІ місце (9 балів) – Алєксандрова Христина(скрипка)/ викладач Шевчук Н.Т.,/ концертмейстер Добринін І.А., ІІІ місце (9 балів) – Бендасюк Софія (вокал) /викладач Добриніна С.В.,/ концертмейстер Добринін І.А., ІІІ місце (9 балів) – Столярчук Ілона (флейта) /викладач Городня О.Р., / концертмейстер Ковальчук І.П.,ІІІ місце (9 балів) – Шовкопляс Максим(ударні) /викладач Войтко В.В. / концертмейстер Ковальчук І.П., 8 балів – Кузь Марта (вокал) /викладач Добриніна С.В., 8 балів - Іванова Анастасія (вокал)/ концертмейстер Добринін І.А., 8 балів – Сульжик Дарина (вокал), 8 балів – Матвійчук Ріма (гобой) / викладач Заник М.Л. / концертмейстер Кравчук І.В., 8 балів - Березовський Вільям (акордеон)  / викладач Скакальська З.Є.

В рамках цього конкурсу вже четвертий рік проводиться обласна олімпіада з рисунку і живопису для учнів образотворчих відділень, в якому були також і наші юні художники:    Гусаковський Борис ( V місце) та Федорчук Анатолій ( VI місце). Підготувала їх викладач відділу образотворчого мистецтва Балбус Т.А.

Учнівський та викладацький колектив закладу й надалі планує активно брати участь у заходах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів та вдосконалювати свою виконавську майстерність, з гордістю презентуючи нашу Кременецьку громаду!