Благоустрій для безпеки кременчан

Дата: 12.03.2018 09:01

Весна цього річ нагрянула раптово. Ще кілька днів тому ніщо й не натякало на потепління, а сьогодні з вулиць міста майже зник сніг.

Працівники КП «Кременецьблагоустрій» докладають усіх зусиль аби місто зустріло весну чистим, комфортним та безпечним. Адже з раптовим потеплінням активізуються різноманітні шкідники, зокрема кліщі, які загрожують здоров’ю та життю кременчан. Ці комахи з’являються на деревах та кущах раніше, ніж перше листя.

- Перші покуси кліщів у 2016 році в нас були зареєстровані ще в лютому, 29 лютого був перший покус кліщами, – розповіла завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень міського відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Богдана Козяр.

Така активність кліщів, припускає Богдана Козяр, може бути пов’язана із потеплінням клімату, через що вони швидше виходять на полювання. Кусають, серед іншого, у парках, на прибудинкових територіях.

Тож з метою проведення благоустрою та убезпечення мешканців від небезпечних захворювань комунальники провели обрізку дерев на вулицях Симона Петлюри, Льотчиків-Визволителів, Дубенська.