Служба у справах дітей інформує:

Дата: 12.12.2017 08:35

"Операція ,,Підліток. Зима. Канікули”

З 11 грудня 2017 року  у м. Кременець стартувала   обласна комплексна державно-громадська операція ,,Підліток. Зима. Канікули”.

Мета якої - запобігання правопорушень та злочинів серед дітей, виявлення і вилучення дітей з громадських місць та об’єктів транспорту, дітей які бродяжать, жебракують, не навчаються або не працюють, скоїли правопорушення, злочини, затримані за вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв, проживають у сім’ях, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, зазнали жорстокого поводження; виконання нормативно-правових актів про обмеження перебування дітей без супроводу дорослих у нічний або урочний час в громадських місцях, законності функціонування комп’ютерних та інтерактивних клубів, заборони продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, заборони розташування поблизу навчальних закладів магазинів, барів, де реалізуються спиртні напої та тютюнові вироби, розміщення реклами такої продукції.
         Заходи операції проводитимуться до 31 січня 2018 року.