РОЗПОРЯДЖЕННЯ КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради"

Дата: 21.11.2017 08:30

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 20 листопада  2017 року                                                               № 236 –ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 23 листопада  2017 року об  14.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про схвалення «Міської Програми соціальної підтримки людей похилого віку та окремих пільгових категорій населення «Допомога» на 2018 рік».

Інформує: нач. управління соціального захисту населення Литвиненко Б.В.

2.2. Про схвалення «Міської Програми соціальної підтримки мало захищених верств населення «Турбота» на 2018 рік».

Інформує: нач. управління соціального захисту населення Литвиненко Б.В.

2.3. Про схвалення Плану заходів із благоустрою міста Кременець на 2018 рік.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.4.Про надання Соловей Марії Степанівні дозволу на дарування квартири.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.5. Про надання Допірі Дмитру Михайловичу дозволу на дарування ½ частини будинку.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.6. Про надання Остапчук Раїсі Семенівні дозволу на дарування квартири.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.7. Про надання Павлюку Володимиру Анатолійовичу дозволу на дарування ½ частки будинку.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.8. Про надання Салайді Зої Тимофіївні дозволу на дарування квартири.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.9. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Згерського Віталія Анатолійовича.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.10. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Демчишина Миколи Миколайовича.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.11. Про визнання місця проживання малолітньої Пазушко Анастасії Олексіївни.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.12. Про недоцільність влаштування дітей до Кременецької ЗОШ інтернату І-ІІІ ступенів.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.13. Про доцільність влаштування до Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Криворучко Олександра вікторовича, Криворучко Наталії Вікторівни.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.14. Про доцільність влаштування до Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Гаврилюка Віктора Валерійовича, Гавилюка Олександра Валерійовича, Гаврилюка Андрія Валерійовича, Гаврилюк Соломії Валеріївни.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.15. Про доцільність влаштування до Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Капранчука Миколи Олександровича, Капранчук Марії Олександрівни, Капранчука Данила Олександровича.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.16. Про доцільність влаштування до Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Пелешок Ольги Миколаївни.

Інформує: гол.спец.служби у справах дітей Данилюк М.М.

2.17. Про розгляд звернення гр. Рибака Василя Анатолійовича.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.18. Про надання дозволу Кременецькій школі мистецтв ім. М.Вериківського на списання музичних інструментів.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.19. Про погодження Порядку залучення розрахунку розміру і використання коштів пайової участі  замовників у розвитку інфраструктури міста Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.20. Про затвердження висновку органу опіки і піклування.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.21.  Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.22. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2017 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.23. Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.24. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.25. Про надання одноразової матеріальної допомоги Кременецькій територіальній організації УТОГ (інвалідам слуху) та членам Кременецького районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України».

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.26. Про надання адресної грошової допомоги у розмірі вартості до 100 поїздок міським автомобільним транспортом по м. Кременець у межах одного календарного року.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                     О.А.КОВАЛЬЧУК