Відкриття оновленої дитячої палати

Дата: 06.03.2018 08:23

Уже від сьогодні маленькі пацієнти Кременецької районної лікарні мають змогу лікуватися у значно комфортніших умовах. У медзакладі відкрили оновлену дитячу палату. І хоча ремонт тривав чимало часу, адже здійснювали його переважно на благодійні кошти, результат цього вартий.

Оглянути реставровану палату завітали й представники міської ради разом із міським головою Олексієм Ковальчуком. Про історію та передумови роботи розповіла ініціатор, голова благодійного фонду «Власна ініціатива» Надія Врочинська.

- Те, що лікарня потребує допомоги я остаточно зрозуміла, коли потрапила у дитяче відділення зі своєю дитиною, – каже пані Надія. – Тож вирішила просити допомоги у влади, підприємців та благодійників. Приємно, що більшість відгукнулися.

До ремонтних робіт у дитячому відділенні долучилася й Кременецька міська рада, Кременецька РДА. Тож, завдяки спільним зусиллям маленькі кременчани під час лікування будуть оточені не лише увагою та турботою, а й затишком та комфортом.

Усі, завдяки кому стали можливими великі зручності для маленьких пацієнтів:

Отже, учасниками проекту »Почесна естафета турботи про дітей Кременеччини» є: : Стрельчук Сергій, Задворна Марія,Татарин Іван, Лопацький Андрій, Дударчук Андрій, Пархута Олександр, Гуславський Дмитро,Яворський Андрій, Романюк Михайло, Філіп”юк Володимир, Мазурчук Михайло, Кравченко Тарас, Токарський Юрій, Жуков Володимир, Климчук Дмитро, Лесюк Михайло, Костецький Григорій, Олексюк Микола, Копачук Віктор,Пушкар Андрій, Білорус Віталій, Табачук Володимир, Юр’єв Андрій, Левчунь Олег, Бойко Михайло,Яцюк Оксана, Шаховал Павло, Миколюк Ольга, Зеленков Віктор, Боднар Назар,Росоловська Наталія, Куркаш Андрій,  Гриневич Олександр, Боднар Ігор, Чорний Михайло, Корф Петро, Козубський Володимир, Вихованець Володимир, Вихованець Василь, Іщук Валерій, Опанасенко Оксана, Коца Ігор, Швець Ірина, Штурма Наталія, Лісновський Василь, Гуцало Руслан, Юрчик Василь, Велічук Дмитро, Січкун Олена, Фурсик Юрій,Присяжнюк Юлія, Хомюк Валерій, Трачук Андрій, Костюк Ігор, Костовський Ігор, Гончарук Катерина, Галатович Олег,Врочинський Петро, Данилюк Аліна, Беляков Едуард, Кіращук Олена, Бондарчук Іван, Трофимлюк Микола, Босак Оксана, Марчук Микола, Джоджик Оксана,Нагалка Тетяна, Токарська Лариса, Ципішев Сергій, Скакальська Жанна, Яросевич Сергій, Іващук Віктор, Шушвар Оксана, Цвєткова Олена,Войтюк Олег, Токарська Наталія, Басок Сергій, Владика Микола, Котик Олександр, Довганюк Едуард, Голод Ірина, Завада Микола, Гвоздецький Олександр, Грушицький Сергій, Кондратюк Валерій, Шатківський Валерій, Запольська Ольга,Шумська Олександра,Дубровінська Надія, Пастернак Людмила, Яхніцький Володимир, Пясецький Олег, Черняк Оксана, Юшко Тамара, Юшко Марія, Яцкевич Казімір, Волоський Ігор, Зарічний Степан, Горошко Людмила, Янчук Дмитро, Штогун Юрій, Шатова Світлана,Туревич Михайло, Гачкевич Сергій,Ярощук Микола,Трачук Раїса,Марцинюк Віра, Дубінецький Михайло, Савонюк Олена, Поліщук Віктор, Ковальчук Василь, Мартинюк Андрій, Малищик Анатолій, Котик Віктор, Ващук Марія,Гудзікевич Павло, Школьна Неля, Шилюк Майя, Юр’єв Ростислав, Киричук Лідія, Юрченко Андрій,Тригуба Юрій,Нетеча Анатолій, Сидорук Олександр, Квасневська Олена, а також ПФГ «Едельвейс» в особі Мельничука Віталія,  ТДВ»Кременчанка» в особі Іванько Олександра , ТГ»Арс-Кераміка» в особі Гловацького Юрія, Кременецьке СТ в особі Гуменюка Тараса, БО»Дотик» в особі Білоруса Віталія, Кременецька міська Рада в особі Ковальчука Олексія, ГО»Молодь Кременеччини».