Для інформування платників

Дата: 13.04.2018 08:10

Згідно пункту 9 частини першої статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» нотаріуси щокварталу, до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подають до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Постановою Кабінету Міністрів України  № 212 від 28 березня 2018 року затверджено форму звіту (Додаток 4) про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, порядок їх подання.

Враховуючи положення статті 52 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» Постанова № 212 набирає чинності з дня її офіційного опублікування, а саме з 04 квітня 2018 року (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» № 65).

Адміністрація Кременецького ОУПФУ