Зустріч в Кременецькому районному центрі зайнятості

Дата: 24.03.2018 08:06

Днями в Кременецькому районному центрі зайнятості відбулася семінар-нарада  з роботодавцями на тему легальної зайнятості. Захід провів головний державний інспектор управління Держпраці в Тернопільській області Любов Пугач. Під час семінару підняли питання правильності оформлення трудових відносин, цивільних договорів, термінів виплати заробітних плат.

У роботі семінару взяв участь заступник начальника Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Богдан Дубчак, який акцентував увагу роботодавців на необхідності офіційного працевлаштування найманих працівників та виплаті їм зарплати на рівні не менше встановленого мінімального розміру, адже необхідною умовою в призначенні пенсії за віком є страховий стаж 35 років. Крім того Богдан Дубчак наголосив на можливості отримання даних про заробітну плату та страховий стаж після реєстрації на web-порталі Пенсійного фонду України.

Адміністрація Кременецького   об’єднаного управління Пенсійного  фонду України Тернопільської області