Про скликання чергового засідання виконавчого комітету

Дата: 14.12.2017 07:41

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування» скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 15 грудня  2017 року о  10.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2017 рік.

Інформує: нач. фін. управління Тімахова Н.Ю.

2.2. Про схвалення міського бюджету на 2018 рік.

Інформує: нач. фін. управління Тімахова Н.Ю.

2.3. Про затвердження дефектного акту та локального кошторису на поточний ремонт по вул. Шевченка, 75, м. Кременець.

Інформує: нач. відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

2.4. Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Освіта» на утримання позашкільних навчальних закладів, а саме Кременецького районного центру дитячої творчості.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.5. Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Соціальний захист, соціальне забезпечення».

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.6. Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Соціальне забезпечення».

2.7. Про розгляд звернення ФО-П Гдовіна Олексія Вікторовича

щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.8. Про розгляд звернення  гр. Малісевич Інни Юріївни.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.9. Про надання дозволу/відмову у наданні дозволу відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області на реалізацію ¼ частини житлового будинку, що належить Запольському Андрію Петровичу, де проживає малолітня Запольська Вікторія Андріївна, 23 грудня 2007 року народження, у зв’язку з примусовим виконанням наказу Кременецького районного суду.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.10. Про доцільність/недоцільність влаштування до Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Філіогло Андрія Юрійовича, Кисорця Тараса Григоровича.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.11. Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.12. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.13. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.14. Про надання адресної грошової допомоги у розмірі вартості до 100 поїздок міським автомобільним транспортом по м. Кременець у межах одного календарного року.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.